Дитяча світлиця

Пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» – це затишне місце в аутлеті «Мануфактура» (село Ходосівка), де діти різного віку разом зі своєю родиною обов'язково навчаться чогось цікавого з історії та практики різних мистецтв, фольклору, археології, історії та української літератури, ще й яскраво та весело проведуть час. У нас все можна пробувати власноруч: слухати, співати, танцювати, творити руками чи забавлятись у народному стилі. Ми пропонуємо дитині якнайширший вибір занять, щоб їй було легше в житті знайти ті улюблені справи, до яких у неї найбільше таланту й бажання, пізнати красу та самобутність народних ремесел та рідної історії.

«Дитяча Світлиця» – родинний, пізнавальний та освітній центр для дітей від 9 місяців до 12 років і їхніх батьків. В основі Центру лежить ідея поширення знань про українську культуру, а також про світову культуру, без контексту і призми якої важко розуміти себе. Сучасна українська шкільна освіта дає мало знань у сфері культури — української і світової — ми прагнемо заповнити цю прогалину посильною нам роботою у цьому напрямку.

Ще однією важливою складовою у програмній діяльності Центру є його розташування. Довколишня місцевість біля села Ходосівка — особливо багата історичними культурними пластами. Археологи, які працюють неподалік, уже 10 років не можуть покинути це місце — стільки довкола знахідок з історії культури. Цьогоріч у 2014 році тут працють вже три великих археологічних експедіції. В межах власної місії Центр прагне доносити до місцевого населення знання про довколишню історію та культуру, згуртовуючи таким чином місцеву громаду.

 

Наша місія поширювати знання про українську і світову культуру; осучаснювати народне і традиційне та його популяризувати; виховувати у дітей вміння спостерігати, експериментувати, аналізувати та презентувати свої результати; розвивати почуття гідності і віру в себе та оточення; згуртовувати місцеву громаду, популяризуючи місцеву історію і культуру. Відповідно до місії Центру, у нас відбуваються платні та безкоштовні заняття (історія, археологія, література), розраховані на Усі можливі цільові аудиторії.

Наш графік роботи: понеділок-вівторок - вихідні; середа-неділя з 11 до 19.00

Аутлет-містечко МАНУФАКТУРА, 23а, блок 4, 2-й поверх; Новообухівське шосе, 2, с. Ходосівка

tel: +380 67 654 7700; +380 44 200 98 01

e-mail: 
svitlytsia@ukr.net

Наша інтернет сторінка: https://www.facebook.com/svitlytsia.org 

РайДерево © 2017